OPTOMETRIST/OPTICIAN PLOIESTI

S.C. AUDIO OPTICA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-investigarea si testarea acuitatii vizuale a pacientilor
-recomandarea si prescrierea lentilele potrivite nevoilor pacientului
-vanzarea produselor optice
-instruirea pacientilor cu privire la utilizarea corecta a tehnicilor si aparatelor de corectie

CERINTE

Cerinte
- Studii de specialitate in domeniul opticii medicale
- OBLIGATORIU EXPERIENTA MINIMA IN DOMENIU
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare
- Orientare catre pacient si nevoile acestuia
- Foarte bune abilitati de prezentare si persuasiune
- Foarte bune abilitati de organizare
- Capacitate de a face fata situatiilor imprevizibile
- Atentie la detalii
- Dorinta de invatare si perfectionare continua

BENEFICII OFERITE

Compania ofera:

-posibilitatea de a lucra intr-un mediu linistit si performant
-posibilitatea de a lucra cu aparatura si echipament de inalta tehnologie
-stabilitate
-pachet salarial atractiv

Companie nationala specializata in domeniul audiologiei, protezarii auditive, opticii si comercializarii echipamentelor medicale specifice.