MERCEOLOG

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea de documente primare (avize de expeditie, procese verbale)
-mentinerea relatiei cu transportatorii
-verificarea calitativa si cantitativa a marfii avizate
-participarea fizica la livrari, indiferent de locatia in care se fac

CERINTE

- minim studii medii
-disponibilitate pentru deplasari in tara
-experienta intr-un post similar de minim 2 ani
-permis auto fara incidente majore
-atentie la detalii, spirit de echipa, loialitate, aptitudini de comunicare, spirit de orientare in spatiu

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv, posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de renume.

Distributie si procesare produse metalurgice (tabla, profile, tevi, inox, oteluri speciale) fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse

Site-ul firmei:
www.mairon.ro