MERCEOLOG

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa fizic la livrari
- verifica calitativ si cantitativ marfa de avizat
- intocmeste documente primare (avize de expeditie, procese verbale, etc.)
- mentine relatia cu transportatorii
Programul de lucru este stabilit in functie de livrari

CERINTE

- experienta pe un post similar de minim 2 ani constituie avantaj
- minim studii medii
- notiuni de contabilitate primara
- disponibilitate pentru deplasari
- permis auto fara antecedente majore
- atentie la detalii, bune aptitudini de comunicare, loialitate, orientare spatiala

BENEFICII OFERITE

- dezvoltare profesionala in cadrul unei companii extinse la nivel national

Distributie si procesare de produse metalurgice (tabla, profile, teava, otel beton, oteluri inoxidabile, oteluri cu destinatie speciala). Productie teava sudata, debitare tabla groasa cu oxigaz si plasma, debitare si fasiere tabla subtire, fasonare otel beton din colaci si din bare, carcasare. Comert produse petroliere si ingrasaminte chimice. Comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc

Site-urile firmei:
www.mairon.ro si www.mairon-tubes.ro