MEGA JOB - Asistent Sef Tura, lucrator comercial, manipulant marfa

MEGA IMAGE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru magazinul sau din Ploiesti, Mega Image cauta sa se alature echipei sale persoane pentru urmatoarele pozitii:

- Asistent Sef Tura
- Lucratori comerciali
- Manipulanti
- Ingrijitoare

CERINTE

Candidatul ideal:
- orientare si deschidere catre client
- responsabilitate si seriozitate
- dinamism si spirit de initiativa
- flexibilitatea si spirit de echipa
- experienta anterioara in comert constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salariu competitiv, functie de experienta
- sistem motivant de bonusuri
- numeroase posibilitati de dezvoltare si promovare
- posibilitatea de a lucra in cadrul unei companii multinationale

Poti trimite CV-ul tau la adresa humanresources@mega-image.ro sau poti completa formularul on-line accesand urmatorul link: http://www.mega-image.ro/int/form.php

Pentru interviu, te asteptam la magazinul MEGA IMAGE Ploiesti,
Bd. Republicii, nr.108 , bl.13 B2, Ploiesti

Transport:
Autobuz: 30,1 tramvai: 1

Pentru informatii suplimentare, sunati la telefon 0244.511311!

Va asteptam!

MEGA IMAGE este un lant de supermarket-uri cu o puternica prezenta atat la nivel international, cat si national. Facand parte din Delhaize Group, MEGA IMAGE este o companie dinamica ce se afla in plin proces de expansiune.
Pentru mai multe informatii, va invitam sa vizitati website-urile noastre:
www.delhaizegroup.com, www.mega-image.ro

Avand o experienta internationala de peste 140 de ani, MEGA IMAGE este prezenta pe piata din Romania din anul 1995, dezvoltandu-se continuu pentru a oferi servicii de calitate clientilor si colaboratorilor sai.

Noi consideram ca retail-ul implica o atentie constanta catre detaliu si ne bazam pe implicarea continua a colaboratorilor nostri, la toate nivelele organizatiei, pentru indeplinirea proiectelor si atingerea obiectivelor propuse.

Valorile noastre sunt inovatia, integritatea, transparenta, pasiunea pentru calitate si simplitate, preocuparea continua pentru oameni, incurajam si recompensam atat rezultatele individuale, cat si performanta obtinuta in cadrul echipei.

Este aceasta organizatia care ti se potriveste?
Atunci alatura-te ACUM echipei MEGA IMAGE!