Mecanic mentenata masini si utilaje

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o firma producatoare de tamplarie PVC si aluminiu, situata pe traseul Ploiesti- Bucuresti, angajam mecanic/ electrician intretinere utilaje si masini de productie.

Responsabilitati:
• Participa la activitatea de exploatare si intretinere a instalatiilor si echipamentelor mecanice din fabrica;
• Asigura interventiile accidentale in timpul schimbului;
• Participă la revizii şi lucrări de mentenanţă preventivă;
• Participa activ la actiunile de dezvoltare pentru utilajele din sectia de productie(automatizari, adaptari, optimizari).

CERINTE

• Studii medii ( minim profesionala- profil tehnic);
• Calificare in lacatuserie generala, reparatii si intretinere, electrica sau electromecanica.
• Cunostinte desen tehnic;
• Experienta de intretinere mecanica si / sau electrica pe masini si utilaje industriale de productie,
• Permis cat. B ( de preferat).

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant corespunzator cu nivelul de calificare
Bonuri de masa
Decont transport
Lucrul in cadrul unei companii cu potential real de dezvoltare.

CV -urile se pot depune si pe adresa de mail : maxiperformance@yahoo.com

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.