MECANIC

Golden Foods Snacks SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru fabrica produse alimentare angajam personal la dep. tehnic.. Locatia: Filipesti de Padure

Responsabilitati:

 Verificarea sistemelor si echipamentelor in vederea asigurarii unei bune functionari in cadrul procesului de productie;
 Identificarea problemelor legate de echipamente, care apar in timpul procesului de productie;
 Remedierea defecţiunilor aparute;
 Lucrul in echipa;
 Respectarea instructiunilor de lucru si a programului de mentenanta;

CERINTE

De preferat calificare mecanic;
Experienta in productie;
Indemanare;

BENEFICII OFERITE

Se asigura tichete de masa;
Lucrul in ture;

Golden Foods este un grup de 3 companii, active in 3 tari: Romania, Grecia si Ucraina. In total, avem peste 1000 de angajati si suntem prezenti in toate lanturile de magazine nationale si internationale. Producem, ambalam si distribuim in regiune o mare diversitate de produse, din 8 categorii diferite: Alune traditionale/ Arahide/ Alune nobile, Seminte, Fructe deshidratate, Pufuleti, Chipsuri din cartofi, Snacks-uri din porumb, Snacks-uri din paine, Fructe de mare uscate. Avem o grija permanenta pentru calitate si gust!