Manipulant marfuri

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Incarca si descarca marfurile;
- Asigura integritatea si securitatea marfurilor pe care le depoziteaza si manipuleaza;
- Pregateste comenzile de marfa ce urmeaza a fi livrate;
- Asigura curateania si ordinea in depozit si in afara lui;
- Primirea, pastrarea, incarcarea bunurilor sa se realizeze numai cu acordul sau avizul sefilor ierarhici;
- Ajuta livratorul pe traseu atunci cand este solicitat;
- Asigura paza materiala si juridica a marfurilor pe care le manipuleaza;
- Satisface in timp util comenzile pentru incarcarea- descarcarea marfurilor necesare sau care sunt cerute in mod curent de client;

CERINTE

Cazier fara antecedente penale;
Prezinta avantaj experienta anterioara in domeniul echipamentelor HoReCa si frigorifice, rafturi metalice, mobilier;
Persoana serioasa, organizata, disciplinata;
Spirit pentru munca in echipa;

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa;
Tichete cadou;

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier