Manager resurse umane / Ploiesti

SC PIRITEX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigura elaborarea si implementarea politicilor de resurse umane : recrutare, selectie, pregatire profesionala, motivare, organizare;
-previzioneaza recrutarea si selectia de personal pentru toate nivelurile ierarhice din interiorul companiei;
-planifica si organizeaza programele de instruire specifice tuturor domeniilor de activitate;
-dezvolta sistemul de recompense si recunoasteri adoptate de catre companie.

CERINTE

-studii superioare -absolvent de Drept;
-specializare in domeniul Resurselor Umane;
-experienta relevanta in domeniu de minim 3 ani;
-cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
-excelente abilitati de utilizare a computerului;
-calitati manageriale ;
-abilitati de comunicare, prezentare si negociere;

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant;
-mediu de lucru placut.

PIRITEX este unul din liderii nationali in piata finisajelor si pardoselilor din Romania. Compania este activa in domeniul logistic, al distributiei si retailului, operand structuri de vanzare si o retea de magazine la nivel national.