MANAGER RESURSE UMANE

SC PIETTA GLASS WORKING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea documentelor de personal si a bazei de date cu salariatii (dosare de personal, inregistrari in registrul electronic de evidenta al salariatilor, intocmirea contractelor individuale de munca, acte aditionale, decizii, diverse adeverinte);
- Calculul drepturilor salariale si intocmirea declaratiei unice 112;
- Efectuarea pontajelor, evidenta concediilor de odihna, concedii medicale, absente nemotivate, invoiri etc.
- Intocmirea si actualizarea Regulamentului Intern al societatii;
- Intocmirea si actualizarea fiselor de post;
- Asigurarea relatiilor cu ITM, AJOFM, CAS, CASS;
- Asigurarea relatiilor cu medicul de medicina muncii;
- Asistenta manageriala in probleme legate de personal.

CERINTE

- Atestat Inspector/Manager resurse umane;
- Utilizarea calculatorului (Microsoft Office,Outlook, Power Point);
- Cunostinte legislatia muncii si salarizare (Cunoasterea programului de salarizare WizSalary constituie un avantaj);
- Aptitudini organizatorice, de planificare, cordonare şi control;
- Capacitate de a lucra în echipă; capacitate de dialog, comunicare.

BENEFICII OFERITE

Compania ofera salariu atractiv, mediu de lucru agreabil, integrarea intr-o echipa dinamica, posibilitatea de dezvoltare profesionala si realizarea unei cariere de succes.

Domeniul de activitate: prelucrarea si fasonarea sticlei plate