Manager raion

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonezi echipa raionului tau, motivandu-ti si organizandu-ti colaboratorii
Urmaresti obiectivele de vanzari si eficientizezi rezultatele comerciale
Promovezi imaginea raionului tau, oferind clientilor produsele cautate, la calitatea asteptata
Gestionezi activitatea comerciala a raionului
Esti constant in contactul cu clientii, cautand solutii pentru solicitarile acestora

CERINTE

Cora Ploiesti angajeaza manager raion - departament alimentar!
Esti pasionat de comert? Daca ai cunostinte de comert sau suport clienti si iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic, plin de provocari, te asteptam in echipa noastra!

BENEFICII OFERITE

- un loc de munca stabil si de incredere
- contract pe perioada nedeterminata
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie stabila si un mediu dinamic, competitive
- Asigurare medicala la o clinica private
- Bonuri de masa
- colaborarea cu o echipa energica si dinamica

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!