Manager proiect

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sunteti responsabil pentru implementarea cu succces a activitatilor proiectului si atingerii rezultatelor planificate in proiect;
- Supravegheati desfasurarea proiectului, gestionati bugetul si echipa proiectului;
- Participati la diferite sedinte si la toate evenimentele proiectului, asigurand pregatirea adecvata a acestora;
- Sunteti respomsabil pentru managementul proiectului - organizational si conceptual;
- Asigurati o comunicare adecvata, discutii feedback dintre diferiti participanti la acest proiect;
- Intocmiti planuri detaliate de lucru si monitorizati respectarea implementarii acestora;
- Asigurati executarea activitatilor in parametrii stabiliti prin contracte;
- Supravegheati desfasurarea activitatilor conform planului de lucru;
- Facilitati cooperarea dintre participantii in proiect;
- Asigurati derularea proiectului in parametrii stabiliti: timp, cerinte, cost, nivel de calitate, etc.
- Instruiti in permanenta personalul din subordine

CERINTE

Aveti?

- studii superioare tehnice?
- experienta de minimum 3 ani pe o pozitie similara intr-o societate prestatoare de servicii de Facility &Property Management, ori cu activitate apropiata;
- permis auto categoria B si experienta in condus;
- experienta relevanta in coordonarea unor proiecte ;
- un mod de gandire flexibil;
- atentie distributiva, nivel ridicat de concentrare;
- respect pentru termene limita, reguli, proceduri;
- atitudine, comportament si prezentare corespunzatoare mediului de afaceri;
- aptitudini de planificare, organizare si control al activitatii;
- aptitudini de interrelationare, de a conduce si de a motiva oamenii;
- aptitudini de luare de decizii si initiativa;

Aveti cunostinte?

- ale principiilor de baza privind derularea contractelor;
- ale sistemului de control financiar, inclusiv procedurile de raportare a variatilor;
- ale metodelor si procedurile de asigurare a calitatii, aplicabile la domeniul proiectului;
- foarte bune de operare a calculatorului(MS Office), de utilizare a internetului si a postei electronice;
- foarte bune de utilizare a aparaturii de birou si a smartphone-urilor.

Sunteti?

-disponibil imediat;
-disponibil pentru deplasari in tara;
-dispus pentru un program prelungit;
-orientat spre rezultate;
-foarte bun comunicator;
-integru şi onest;
-rezistent la stres;
-un jucator activ al echipei;
-planificat, organizat, un manager bun al timpului;
-etic si moral la standarde inalte.

Constituie avantaj daca sunteti persoana fizica autorizata ori detineti alte forme juridice de organizare.

BENEFICII OFERITE

-venit motivant;
-bonusuri valorice in functie de rezultate;
-mediu de lucru dinamic, cu posibilitati reale de dezvoltare;
-instruire continua.