Maistru prelucrări mecanice

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

AMAKRON - EXECUTIVE SEARCH
Recrutam pentru partenerul nostru, o companie multinational care realizează mașini speciale pentru linii de producție :

Responsabilitati :

• Analizarea documentației de execuție:
• Stabilirea tehnologiei de execuție, planului de operații, necesarului de materiale, norma de timp/operație/mașina
• Optimizarea tehnologiilor existente si a timpillor de execuție realizați
• Elaborarea fisei de materiale pentru realizarea proiectelor in curs, fisei de manopera,
• Întocmește necesarul de scule pentru executarea pieselor
• Planificarea si urmărirea execuției pieselor pe mașini (inclusiv tratamentele necesare înainte sau după execuție) de la lansare pana la predare către livrare sau către montaj
• Crearea si menținerea trasabilității materialelor

CERINTE

• experiența pe un post similar minim - 3 ani,
• cunoștințe desen tehnic, tolerante de execuție, materiale si a tratamentelor,
• cunoștințe calcul regimurilor de așchiere
• cunoștințe programare CNC - avantaj,
• operare PC: Microsoft Office si Autocad

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial avantajos

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Puteti aplica aici, dar ne gasiti si pe site-ul nostru www.amakron.com unde va puteti inregistra CV-ul in baza de date sau ne puteti contacta la telefon: 0268.420.820. Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.