MAISTRU

SC SOCERAM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza echipele de productie in functie de contextul productiei ;
- Realizeaza evaluarile individuale de performanta a personalului de productie ;
- Propune actiuni de gestiune a echipei : integrarea noilor angajati, formare, evaluare, remuneratie, promotii interne, etc.
- Vegheaza in permanenta la respectarea regulilor legate de legislatia muncii, de protectia muncii si ergonomia la locul de munca ;
- Se asigura ca regulile de securitate sunt respectate.

CERINTE

Studii medii sau superioare
- ani de experienta in productie si in supervizarea unei echipe
- Cunostinte despre principiile de organizare a productiei :
- Bune abilitati de comunicare si relationare
- Capacitati de organizare si coordonare
- Abilitati de rezolvare a problemelor
- Disponibilitate de a lucra in schimburi

BENEFICII OFERITE

Se ofera un salariu atractiv, mediu de lucru profesionist, bonuri de masa

producator materiale de constructii\\; BCA, caramida, adezivi, gleturi, profile