Magaziner

WAM Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-receptia marfurilor conform procedurilor interne.
-verificarea marfurilor receptionate.
-actualizarea zilnica a stocurilor.
-transmiterea periodica a situatiei stocurilor catre celelalte departamente implicate in procesul de productie.
-evidenta zilnica a intrarilor/iesirilor din magazie.

CERINTE

-cunoasterea legislatiei referitoare la procedurile aplicabile in cadrul magaziilor.
-bune abilitati organizatorice, analitice si de comunicare.
-bune cunostinte de utilizare a pachetului MS Office.
-cunostinte limba engleza sau italiana.

BENEFICII OFERITE

Ocazia de a lucra intr-o companie multinationala. Training in tara si in strainatate. Dezvoltarea profesionala pe baza unui plan de cariera.

Leader mondial in productia de transportoare elicoidale si filtre pentru siloz. Producerea si comercializarea echipamentelor pentru manipularea pulberilor si a materialelor granulare, confectii metalice, prelucrari mecanice, proiectare si programare utilaje industriale.

www.wamgroup.com