LUCRATOR DEPOZIT PLOIESTI

FARMEXPERT SUD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Derularea activitatii de primire, pastrare si gestionare a medicamentelor;
- Inventariere;
- Desfasurarea activitatii de coletare;
- Colaboreaza cu celelalte departamente pentru realizarea fluxului optim de distributie.

CERINTE

- Studii medii finalizate;
- Experienta in domeniu de minim 6 luni;
- Rezistenta la efort fizic si la stres;
- Domiciliul stabil in Ploiesti.

BENEFICII OFERITE

-Salariu (600 lei),bonuri de masa.

Situata in topul importatorilor si distribuitorilor de medicamente si produse parafarmaceutice din Romania, FARMEXPERT DCI face parte din concernul multinational Andreae - Noris Zahn A.G. (ANZAG), cu sediul in Frankfurt. ANZAG este unul dintre cei mai importanti distribuitori de medicamente din Europa, cu peste 3.000 de angajati si o cifra de afaceri de 3.38 miliarde de Euro.
Echipa FARMEXPERT cuprinde peste 500 de profesionisti care lucreaza pentru partenerii sai: clienti si furnizori. Filozofia companiei este bazata pe respectarea demnitatii angajatilor, sarcini si responsabilitati clare, recunoasterea si recompensarea performantelor, dezvoltarea competentelor si continua imbunatatire a calitatii serviciilor. Politica de resurse umane a Farmexpert si investitiile aferente confirma principiul conform caruia oamenii sunt cel mai important capital.