Inspector Resurse Umane

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Maxi Top Media Performance recruteaza pentru o societate de transport persoane, cu o experienta bogata in domeniu, cu sediul in Ploiesti.
- Documentare legislativa permanenta ;
- Intocmire si gestionare dosare - personal ;
- Inregistrarea in REVISAL,
- Intretinerea relatiei cu institutiile de stat acreditate (ITM, AJOFM etc.);
- Redacteaza si centralizeaza documente specifice departamentului de resurse umane: rapoarte, memo-uri, adrese, cereri, instiintari etc.
- Diverse activitati legate de departamentul Resurse Umane.

CERINTE

- Sudii superioare finalizate,
- Specializare ca Inspector Resurse Umane,
- Experienta pe un post similar – minim 3 ani, intr-o firma cu mai mult de 200 de angajati,
- Cunostinte foarte bune de operare PC, (Pachet Office, Email, Revisal) ;
- Cunostinte de limba engleza.

- Abilitati foarte bune de comunicare, si relationare cu oamenii;
- Persoană analitică, motivată, atentă la detalii, caracter flexibil;
- Capacitate de organizare si disciplina a muncii;
- Putere de concentrare, seriozitate, simtul responsabilitatii.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Stabilitatea locului de munca
- Lucrul intr-o echipa performanta.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.