Inginer sudor

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de confectii metalice din Ploiesti, cu o experenta de peste 10 ani pe piata din Europa, cauta Inginer Sudor cu experienta in tehnologiile de sudare.
Responsabilitati:
• îmbunătățirea procedurilor de sudare, calitate, eficiență;
- implementare standard 3834
• programare roboti de sudura

CERINTE

Studii de specialitate
Ingineria tehnologiilor de sudura,
Cunostinte de programare roboti de sudura,
Experienta pe un post similar – minim un an,
Experienta intr-o sectie de confectii metalice (indiferent de postul ocupat) – minim un an.
Coordonare de echipe – minim 2 ani sau minim 10 persoane.
Limba engleze nivel avansat,
Disponibilitatea la deplasari saptamanale in spatiul european.
Domiciliul in Ploiesti, Bucuresti sau pe acesasta ruta.

BENEFICII OFERITE

Salariul si toate celelalte beneficii se vor discuta la interviu.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.