Gestionar depozit

Media 6 Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
- Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa
- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei
- Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic
- Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor
- Indeplinirea la timp si intocmai a sarcinilor specifice trasate sau stabilite de superiorul ierarhic

CERINTE

- dedicat exclusiv persoanelor de gen masculin
- permis de conducere categoria B
- capacitati organizatorice
- persoana serioasa, responsabila
- studii medii
- experianta pe un post similar minim 1 an de zile

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa

MEDIA 6 ROMANIA este o societate multinationala franceza, care activeaza pe piata romaneasca din anul 2007.
Principalul obiect de activitate il reprezinta mostrarea pentru vopsele de par, mai exact in cadrul companiei se realizeaza produse sub diverse forme, care prezinta pe rafturile magazinelor nuantele vopselelor de par.
In portofoliul de clienti ai societatii se numara companii ca L’Oreal, Garnier, Henkel.