Frigotehnist

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

AMAKRON – companie de Recrutare – recrutam pentru partenerul nostru TEHNICIENI MENTENANTA pentru echipa mobile de interventie si service din Ploiesti:
TEHNICIAN HVAC – PLOIESTI – 1 SCHIMB
Responsabilitati:
• Mentenanta preventiva si reactiva pentru intretinere cladiri la mari companii din Ploiesti
• Intretinere instalatii de climatizare cladiri, a sistemelor de incalzire, ventilatie si aer conditionat;
• Asigura diagnosticarea deficientelor de functionare a instalatiilor de aer conditionat, ventilatie, incalzire
• Executa lucrari de instalare si punere in functiune pentru echipamente de ventilatie, climatizare si incalzire;

CERINTE

• Experienta min. 2 ani
• Calificare in domeniu (instalator, frigotehnist, tehnician ventilatii)
• Permis de conducere cat B - obligatoriu

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant (negociabil in functie de experienta), bonuri de masa in valoare de 15 lei
• Transport asigurat
• Program de lucru 8.30 – 17:00

Asteptam cv-ul dvs aici sau la mail: ru[around]amakron.com
Relatii la telefon: 0738.648.214

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Puteti aplica aici, dar ne gasiti si pe site-ul nostru www.amakron.com unde va puteti inregistra CV-ul in baza de date sau ne puteti contacta la telefon: 0268.420.820. Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.