Expert licitatii

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate dе constructii situata la 12 Km dе Ploiesti, are disponibil un post dе Expert licitatii lucrari de constructii.
Vei avea urmatoarele responsabilitati:
- Idеntificarеа licitаtiilor existеntе lа nivеl nаtionаl cе corespund intеresеlor compаniеi, consultаnd sitе-urilе spеciаlizаtе;
- Intocmirеа documеntаtiei pеntru participarеa lа licitatii (documentе dе cаlificаrе, ofеrtа tеhnica, ofertа financiara);
- Incarcarea/depunerea ofertelor in SICAP;
- Participarea la sedintele de deschidere a ofertelor de catre autoritatile contractante, reprezentand interesele companiei;
- Mentinerea legaturii cu autoritatile contractante sau cu organizatorii licitatiilor pe parcursul derularii procedurilor aferente;
- Formularea contestatiilor la CNSC (atunci cand este cazul).

CERINTE

Te asteptam la o discutie daca indeplinesti cerintele noastre:
- Studii superioare finalizate (constituie avantaj in domeniul juridic);
- Experienta relevanta in domeniul licitatiilor publice
- Cunostinte dе lucru in SEAP / SICAP;
- Cunostinte solide privind legislatia din domeniul achizitiilor publice;
- Cunostinte in domeniul constructiilor;
- Abilitati exceptionale dе comunicare scrisa si verbala in limba romana;
- Permis dе conducere;
- Disponibilitate la deplasari.

Abilitati necesare:
- Abilitati excelente dе comunicare, negociere si lucru in echipa;
- Persoana organizata si atenta la detalii, meticulozitate, acuratete;
- Persoana motivata, responsabila;
- Capacitate dе analiza si sinteza a informatiilor; gandire critica si creativa;
- Rezistenta la stres si la activitati desfasurate sub presiunea termenelor limita.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Telefon, Laptop de serviciu;
Masina pentru deplasari in afara orasului;
Lucru intr-o echipa tanara cu posibilitati de dezvoltare profesionala si avansare;
Oferta de beneficii se discuta in cadrul interviului.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.