ELECTROMECANIC SERVICE

ANEMONA COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasurarea activitatii de instalare, intretinere, reparatie si asigurarea mentenantei echipamentelor comercializate de firma noastra.

- Diagnosticarea si repararea echipamentelor primite in service.
- Instalarea doar a anumitor tipuri de echipamente noi la sediul beneficiarului si instruirea operatorilor pentru utilizarea in conditii optime a echipamentului.

CERINTE

studii medii sau profesionale tehnice
- studii superioare tehnice constituie avantaj
- permis conducere categ. B

- disponibil la program flexibil
 si deplasari in tara pentru maxim 50% din timpul de lucru.
- cunostinte operare PC - Ms Office

- cunoscator limba engleza - constituie avantaj
- spirit de initiativa
- calificare tehnician electromecanic;

- experienta in electricitate de joasa tensiune si mecanica.

- disponibilitate pentru program de lucru flexibil.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant

- telefon
 si autovehicul de serviciu
 pentru deplasari.
- posibilitate de dezvoltare profesionala
 si personala.
- mediu de lucru prietenos

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzari