ELECTRICIAN INTRETINERE - PLOIESTI

EURIAL INVEST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea de instalatii electrice, sanitare si termice in conformitate cu solicitarile cerute de angajator;
Intretinerea tuturor echipamentelor electrice, sanitare si termice;
Verificarea executiei operatiilor de montaj.

CERINTE

Absolvent scoala profesionala / studii medii tehnice, specializarea: electrician, electromecanic, electronist;
Experienta pe o pozitie similara minim 3 ani;
Autorizare ANRE gradul II B;
Cunostinte de operare caculator;
Abilitati de comunicare;
Abilitatea de a-si imbunatatii performatele personale;
Disponibilitatea de lucru peste program, in conditiile legii;
Abilitati de lucru cu instalatii electrice, sanitare si termice (echipamente industriale);
Persoana serioasa, responsabila;
Capacitatea de a lucra indepedent si in echipa.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

EURIAL INVEST S.R.L., Concesionar Peugeot, va ofera acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!