DIRECTOR VANZARI BMW

DC Proleasing Motors SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Organizeaza si coordoneaza activitatea de vanzari auto

-Participa la stabilirea strategiei de vanzari auto

-Participa la realizarea programelor de atragere si fidelizare a clientilor
-Promoveaza produsele oferite de companie
-Asigura realizarea obiectivelor stabilite
-Intocmeste rapoarte de vanzari
-Reprezinta interesele companiei si asigura derularea procesului de colaborare in bune conditii in relatia cu clientul

-Monitorizeaza personalul din subordine

CERINTE

-Experienta in vanzari
-Studii superioare
-Cunostinte operare PC
-Bune abilitati de persuasiune si de negociere
-Capacitate foarte buna de comunicare verbala si scrisa si relationare cu clientii
-Atentie distributiva, capacitate de observare a detaliilor
-Capacitate de organizare a activitatii individuale
-Atitudine proactiva
-Capacitate de lucru in echipa si de asumare a responsabilitatii
-Orientare spre client si dezvoltarea relatiilor
-Orientare catre rezultate si performanta
-Amabilitate si perseverenta
-Permis de conducere
-Cunoscator al limbii engleze

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri si beneficii):
-posibilitatea de dezvoltare a carierei intr- companie moderna in continua dezvoltare, intr-un mediu de lucru profesionist
-Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic
-Mediu de lucru transparent bazat pe obiective
-Pachet salarial motivant
-Programe de instruire profesionala

SC PROLEASING MOTORS SRL - Distribuitor autorizat Ford pentru judetele Prahova, Dambovita si Buzau.