DIRECTOR PRODUCTIE

SC SOCERAM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica si organizeaza activitatea de productie a fabricii;
- Raspunde de realizarea programului de productie, la termenele stabilite si in conditiile de calitate stabilite;
- Asigura si urmareste aplicarea tehnologiilor cele mai avansate in toate procesele de productie;
- Asigura cadrul organizatoric, urmareste instruirea personalului, efectueaza controale periodice.

CERINTE

- Domiciliul in judetul Prahova;
- Absolvent de studii superioare - domeniul constructiilor;
- Experienta in domeniu minim 3 ani;
- Capacitate de organizare si planificare, capacitate de analiza si sinteza a informatiei, abilitati de comunicare, simt ingineresc si tehnic, receptiv la idei noi, spirit de echipa, seriozitate, dinamism, initiativa, perfectionism;
- Abilitati de coordonare si administrare (oameni, proiecte, bugete, situatii de criza).

BENEFICII OFERITE

- Salariul atractiv;
- Tichete de masa;
- Telefon;
- Masina de serviciu.

producator materiale de constructii : BCA, caramida, adezivi, gleturi, profile