DIRECTOR FILIALA

CONEX DISTRIBUTION SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizează şi supervizează activitatea personalului de vânzări din subordine ;
- Oferă echipei de vânzări din subordine consultanţă şi sprijin în soluţionarea problemelor de serviciu, colaborează cu aceştia pentru a stabili strategia de vânzare şi de abordare a clienţilor şi pentru a stabili planul propriu de acţiune;
- Participă la elaborarea şi punerea în practică a planului strategic pentru zona pe care activează;
- Identifică, dezvoltă noi parteneriate strategice de vânzări pentru atingerea/depăşirea cotei prestabilite de vânzări;
- Asigură interfaţa dintre firmă şi clienţi; identifică nevoile clienţilor şi găseşte cele mai bune soluţii pentru satisfacerea acestora;
- Supervizează şi analizează întocmirea lunară a situaţiei realizării targetelor de vânzări de către personalul de vânzări din subordine;

CERINTE

- Experienta relevanta pe un post de coordonare a unei echipe de vanzari;
- Gandire strategica, spirit analitic, bune abilitati de organizare;
- Excelente abilitati de negociere, comunicare si relationare;
- Cunoştinţe aprofundate în domeniul managementului proiectelor;
- Permis de conducere categoria B.
-Experienta in domeniul pieselor auto constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Aveti posibilitatea sa va desfasurati activitatea intr-un mediu extrem de dinamic, in cadrul unei echipe tinere, intr-o companie in plina dezvoltare;
Beneficiati de un pachet salarial motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

producator si distribuitor piese auto