DIRECTOR AGENTIE - PLOIESTI

TRANS CARGO EXPRES - membru RTC Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizeaza si conduce activitatea punctului (organizarea si supervizarea activitatii de distributie).

- Supervizeaza incheierea si derularea contractelor de transport cu transportatorii locali.

- Dezvolta portofoliul de clienti zonali si urmareste incheierea de contracte de distributie.

- Mentine relatia cu autoritatile locale.

- Participa la recrutarea si instruirea a personalului din zonele alocate.

CERINTE

- Studii superioare

- Experienta organizare, coordonare zonala, distributie, supervizare personal - minim 1 an

- Cunostinte aprofundate operare PC

- Permis auto obligatoriu

- Persoana cu un dezvoltat simt al raspunderii, abilitati de relationare, coordonare, rezistenta la stres si program prelungit

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv&motivant

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes

Companie nationala ce ofera servicii de transport, distributie si curierat rapid.