Devizier - constructii

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de constructii situata la 12 Km de Ploiesti, are disponibil un post de Devizier contracte pentru lucrari de constructie, cu contract de colaborare.

Persoana va lucra pe cont propriu, raspunzand directorului operational.

Atributiile de serviciu constau in intocmirea de:
- devize de oferta pentru lucrari constructii (liste materiale,preturi, manopera, utilaj, transport etc.)
- oferta tehnica si financiara pentru licitatiile publice pentru lucrarile de constructii
- documentatii pentru licitatiile publice si caiete de sarcini pentru cereri de oferta
Etc.

CERINTE

- Experienta in utilizarea unui program de devize
- Experienta relevanta in domeniul constructiilor - ca ofertant/devizier/achizitor
- Abilitati avansate in utilizarea pachetului Office (Excel) si Outlook
- studii superioare in curs sau finalizate intr-un domeniu conex
Prezinta avantaj :
- Cunoasterea programului Autocad
- Experienta in achizitii publice
- Competente bune de comunicare
- Persoana organizata, atenta la detalii
- Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Salariu atractiv , raportat le experienta si rezultate anterioare.
Decont transport
Alte beneficii care se discuta la interviu dupa probarea aptitudinilor
Posibilitatea de a se dezvolta profesional alaturi de o echipa tanara si entuziasta.

Persoanele interesate sunt rugate sa isi trimita CV-ul prin intermediul Myjob .
Doar candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati telefonic in decurs de 5 zile lucratoare de la momentul depuneri.

*Prin aplicarea la acest post ne acordați consimțământul pentru a vă introduce CV-ul în baza noastra de date.
Această informare se referă la modul în care Societatea noastră – Maxitop Media Performance – prelucrează datele dvs. cu caracter personal și la modalitățile prin care datele dvs. având caracter personal sunt protejate.
Datele personale pe care le colectăm au ca scop selecția si plasarea forței de muncă.

Datele dvs. cu caracter personal sunt colectate și prelucrate prin intermediul personalului nostru, fără utilizarea unui proces decizional automatizat (inclusiv crearea de profiluri), care să producă efecte juridice cu privire la dvs. sau care să vă afecteze drepturile într-o măsură semnificativă.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.