Controlor calitate imbinari mecanice

Matache Carmen Elena

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIERE FIRMA :

Firma ce activeaza de peste 10 ani in domeniul confectiilor metalice profilata pe producerea de piese si subansamble pentru masini si utilaje grele.

RESPONSABILITATI:
- Consultarea desenelor de executie – piese si subansamble masini si utilaje.
- Urmareste/valideaza calitatea produselor, prin efectuarea de verificari/masuratori;

CERINTE

CERINTE:
- DESEN TEHNIC (bun cunoscator al notatiilor standard din desenul tehnic, respectiv al conditiilor tehnice de calitate) – cerinta obligatorie,
- Absolvent studii tehnice, minim scoala profesionala,
- Experiente relevanta ca lacatus mecanic, frezor, strungar,sudor sau pe un post similar,
- Experienta in domeniul confectiilor metalice minim 3 ani,
- Experienta in controlul tehnic al calitatii in domeniul piese si subansamble pentru masini industriale- minim 3 ani

BENEFICII OFERITE

Salariul si beneficiile se discuta la interviu, in functie de experienta.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare si plasare a fortei de munca