Contabil expert

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de confectii metalice din Ploiesti, cu o experienta de peste 10 ani in productia de piese si subansamble pentru masini grele.

Cel care va ocupa functia de sef contabil trebuie sa organizeze, indrume, conduca, controleze si sa raspunda de desfasurarea in mod eficient a activitatii financiar-contabile si evidenta personal a societatii, in conformitate cu dispozitiile legale in vigoare.

CERINTE

Studii: absolvent al invatamantului superior economic de specialitate;
Experienta:
Membru CECCAR ( cu drept de semnatura) -sa probeze o vechime de cel putin 3 ani in domeniu, cuprinzand toate aspectele activitatii financiar-contabile;
Cunostinte temeinice in ceea ce priveste:
- sistemul organizatoric si financiar-contabil;
- legislatia in vigoare privind domeniul financiar-contabil;
- contabilitatea computerizata: WinMENTOR si SAGA, EXCEL,
- REVISAL si salarizare
Limba engleza la nivel conversational (pentru raportari interne si externe)
-corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, bonuri, prime etc. SE vor discuta la interviu.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.