Consilier Tehnico-Comercial/Back-Office

HUMANGEST ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Consilier Tehnico-Comercial/Back-Office, pentru o companie cu renume international, important distribuitor de materiale electrice si echipamente pentru sectorul industrial, cu sediul in Sat Negoiesti (Parc Industrial Dibo).

Cum arata o zi obisnuita de lucru?

• Vei propune cele mai bune solutii ale furnizorilor;
• Vei redacta si vei gestiona ofertele comerciale;
• Vei prezenta componentele tehnice clientilor;
• Vei primi si vei gestiona comenzile;
• Vei mentine relatia cu furnizorii companiei.

CERINTE

Noi ne dorim de la tine:

• Sa ai studii superioare finalizate in domeniile Electrotehnica, Energetica, Electronica;
• Sa ai cunostinte tehnice de baza;
• Sa cunosti limba engleza la un nivel mediu;
• Sa vii cu o atitudine pozitiva si perseverenta in atingerea obiectivelor pe care ni le propunem impreuna.

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim la schimb:

• Sansa de a face parte dintr-o echipa care are incredere in tine si un mediu placut;
• Un program de formare initiala, care iti va permite asimilarea proceselor de lucru;
• Un program de lucru de luni pana vineri, in intervalul: 8:00-16.30;
• Salariu fix si mariri salariale odata la 6 luni;
• Contract pe perioada nedeterminata.

Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane.
Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.
Humangest Group va pune la dispozitie o gama variata de servicii:
Recrutare si Selectie de Personal;
Leasing de Personal;
Administrare de Personal si Payroll;
Evaluarea performantelor angajatilor;
Training;
Outplacement;
Detasare de Personal in Strainatate