Consilier Juridic

Geseidl Euro Finance Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea consultanţei de natură juridică şi reprezentarea firmei
Menţinerea legăturii cu clienţii, consultanţă generală
Ap¿rarea drepturilor şi intereselor legitime ale firmei în raporturile cu autorit¿ţile publice, instituţiile de orice natur¿, precum şi cu orice persoan¿ juridic¿ sau fizic¿, român¿ sau str¿in¿, în condiţiile legii şi ale regulamentelor specifice firmei
Evidenţa şi redactarea contractelor, atenţionărilor, notificărilor etc.
Avizarea actelor cu caracter juridic

CERINTE

Pregatire de specialitate
Cunoştinţe bune de drept comercial, drept civil şi dreptul muncii
Fluenţă într-o limbă de circulaţie internaţională (constituie avantaj)
Foarte bune cunoştinţe de operare PC
Capacitate de analiză
Spirit de echipă

BENEFICII OFERITE

Condiţii excelente de lucru
Oportunitatea de a lucra intr-o echipă dinamică şi profesionistă
Posibilităţi de promovare

S.C. Geseidl Euro Finance Consulting S.R.L. este o societate de contabilitate, expertiză contabilă, audit şi servicii de consultanţă financiar-contabilă, înfiinţată în iulie 2003 de o echipă de economişti, experţi contabili, inspectori de resurse umane şi specialişti IT. Sediul principal este în Ploieşti.
În prezent, Geseidl Euro Finance Consulting este acreditată ISO 9001.