Colaborator/Partener Part-Time

LLC Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie americana, lider mondial in Industria de Sanatate si Infrumusetare organizeaza Sesiuni de Informare si interviuri in Ploiesti in vederea selectari viitorilor colaboratori ai companiei.

CERINTE

Oferta se adreseaza :
- Persoanelor care locuiesc in orasul Ploiesti, Campina si zonele limitrofe.
- Persoanelor care cauta un loc de munca.
- Studentilor care vor sa castige bani/sa inceapa o cariera.
- Salariatilor care vor sa-si construiasca o alternativa pe langa serviciu, o afacere proprie in timpul liber sau un venit suplimentar.
- Persoanelor care sunt in pragul pensionarii sau au iesit deja la pensie.
- Persoanelor care vor o afacere proprie sau vor sa-si extinda actuala afacere.

BENEFICII OFERITE

Alaturi de noi, te vei bucura de:
- Castiguri peste medie
- Training gratuit de cea mai buna calitate
- Dezvoltare profesionala continua si rapida prin intermediul seminariilor interne si internationale
- Sustinere constanta in munca depusa
- Program flexibil - iti poti stabili singur programul de lucru
- Posibilitati de promovare si afirmare - iti dezvolti propria echipa de colaboratori si poti deveni manager in scurt timp
- Premii, calatorii si participari la evenimente nationale si internationale
- Posibilitatea de a fi propriul sef, fara investitii financiare

Completeaza Formularul Preinterviu la adresa:

Trimite-ne un scurt CV si daca ai profilul cautat de noi te vom contacta pentru a te invita la unul din evenimentele noastre.

LLC Grup lucreaza sub umbrela unui Lider Mondial in Industria de Sanatate & Infrumusetare, care si-a dedicat intreaga activitate identificării şi prezentării celor mai valoroase resurse de sănătate şi frumuseţe oferite de natură.

Suntem mândrii că am ajutat milioane de oameni din întreaga lume şi promitem să rămânem la fel de dedicaţi calităţii şi excelenţei, continuând să vă oferim soluţii pentru mentinerea vitalităţii pe care o meritaţi!

Prin gama de băuturi nutritive pe bază de Aloe vera, produsele pentru îngrijirea pielii şi produsele cosmetice, organismul beneficiază din plin de remarcabilele proprietăţi ale gelului de aloe.

Dacă adăugăm linia completă de suplimente alimentare şi produse apicole, vom obţine o gamă completă de produse naturale destinate sanatatii şi înfrumuseţării.