CHIMIST

Cabinet PARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿ Efectueaza analize fizico-chimice a materiilor prime si a produselor finite, inclusiv gaz cromatografie si spectrofotometrie
¿ Participa la dezvoltarea de produse si tehnologii noi
¿ Gestioneaza aparatura si materialele specifice laboratorului

CERINTE

¿ Studii superioare de chimie, inginerie chimica sau calificare de laborant chimist in
gaz cromatografie si spectrofotometrie
¿ Experienta in gazcromatografie/spectrofotometrie de minim un an
¿ Persoana organizata, responsabila, cu bune abilitati de comunicare
¿ Bune cunostinte de operare calculator
¿ Cunoasterea unei limbi straine reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant, conditii excelente de lucru, posibilitati de dezvoltare in cadrul unei companii renumite.

Pentru Clientul nostru, Companie Multinationala ¿ cel mai important producator si distribuitor de bauturi alcoolice din Prahova, selectam o persoana experimentata pentru pozitia de :