Cel mai bun HUNTER in telecomunicatii

CTS Evolution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ca si responsabilitati va trebui sa faci prospectarea pietei. Sa apelezi telefonic potentialii clienti si sa stabilesti intalnire cu ei.

Sa te duci la intalniri cu temele facute si sa semnezi. Sa tii legatura cu clientii astfel incat sa le poti rezolva problemele sau sa stii sa le raspunzi la intrebari.

Daca te intereseaza si mai multe, avem si o pagina facebook, unde poti sa ne cunosti, inainte de a ne vedea ;-)

Adresa este: https://www.facebook.com/businessmures/ . Nu ne suparam daca ne dai si un like. ;-)

CERINTE

Cautam la tine dorinta de: munca, afirmare, invatare si de autodepasire.

De asemenea trebuie sa fii: curios, indraznet si sa nu-ti fie frica de necunoscut.

Daca iti place sa cunosti constant oameni noi, sa-ti creezi relatii de lunga durata, atunci locul tau este langa noi.

BENEFICII OFERITE

Ne dorim ca toti cei care fac parte din echipa noastra sa se poata dezvolta, atat in planul abilitatilor, cat si al carierei.
Platim bine rezultatele si apreciem efortul, consecventa si proactivitatea.

Pachetul de beneficii este format din:

- venit fix, comision din vanzari si bonusuri pentru performanta;
- telefon mobil, laptop;
- masina de serviciu;
- training de specialitate si soft skills;
- competitii si premii.

Suntem o companie tanara, insa in top 3 parteneri Vodafone Business din tara.

La nivel local suntem o echipa de 6 oameni, ambitiosi, muncitori carora nu le place sa piarda vremea.

Daca te identifici cu toate cele de mai sus, asteptam sa-ti depui CV-ul. Toti candidatii vor fi chemati la interviu.

Multumim frumos si te asteptam.