Asistent Marketing - Ploiesti

SC PIRITEX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa la conceperea si organizarea de campanii promotionale de produs / segment pentru a sprijini obiectivele de vanzari;
- participa la organizarea, coordonarea si verificarea sistemelor de promovarea produselor firmei;
- culege informatii si intocmeste baza de date a compartimentului;

CERINTE

- studii superioare;
- cunostinte operare PC (Ms Office);
- cunostinte limba engleza - nivel avansat;
- bune abilitati de comunicare;
- persoana dinamica, organizata, capabila sa-si stabileasca si sa lucreze dupa prioritati.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial corelat cu performantele, mediu de lucru profesionist, training de specialitate.

PIRITEX este unul dintre liderii nationali in piata finisajelor si pardoselilor din Romania. Compania a implementat si mentine un Sistem de Management al Calitatii, in conformitate cu standardul ISO 9001: 2001.
Ca urmare a expansiunii si modificarilor organizationale, sunt disponibile noi oportunitati pentru profesionistii in vanzari.