Asistent manager

ADS TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Titularul postului efectueaza urmatoarele activitati:
- de secretariat (culege, raporteaza si monitorizeaza date si informatii pentru seful direct, intocmeste rapoarte si situatii solicitate de acesta);
- de protocol (primeste si directioneaza vizitatorii );
- indeplineste si alte activitati ce pot fi delegate ocazional de catre sefii ierarhici sau managerii de departamente.

CERINTE

- studii superioare finalizate (de preferinta Colegiul de birotica) ;
- bun organizator, gandire analitica, orientare catre rezultate ;
- abilitati de comunicare interumana, tact si diplomatie ;
- foarte bun utilizator PC (pachetul Office, cu accent pebaze de date) ;
- cunostinte de lb.engleza;
- domiciliul stabil in Ploiesti;
- seriozitate, dinamism, prezenta agreabila, bun simt.

BENEFICII OFERITE

Se discuta in etapa a III-a a interviului.

Unic distribuitor la nivel national al unor marci de renume din domeniul FMCG.