Asistent Head Office

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Acordarea de asistenta directorilor de departamente;
• Asigurarea/supervizarea activitatilor de protocol;
• Administare de documente financiar-contabile;
• Elaborarea si administrarea corespondentei (fax, email, tel);
• Activitati de traducere, tehnoredactare documente;
• Preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
• Receptionarea si redactarea corespondentei ;
• Rezolvarea diverselor probleme administrative;
• Activitati de birotica si secretariat ;
• Furnizarea de informatii clientilor in legatura cu activitatea si programul organizatiei

CERINTE

• Absolvent studii superioare;
• Persoana dinamica, organizata;
• Experienta in activitati de administrare office;
• Seriozitate, disciplina ;
• Cunostinte MS Office;
• Flexibilitate ;
• Dorinta de autoperfectionare ;
• Rapiditate in rezolvarea sarcinilor de serviciu ;
• Rezistenta la stres;
• Atitudine deschisa, proactiva;
• Limba engleza bine, scris, citit;
• Cunoasterea regulilor de corespondenta de afaceri;
• Spirit organizatoric, atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

o tichete de masa, cadou;
o telefon;

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier