Asistent Manager

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• acordarea de asistenta directorilor de departamente;
• asigurarea/supervizarea activitatilor de protocol;
• administare de documente financiar-contabile;
• elaborarea si administrarea corespondentei (fax, email, tel);
• activitati de traducere, tehnoredactare documente;
• preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
• receptionarea si redactarea corespondentei ;
• rezolvarea diverselor probleme administrative;
• activitati de birotica si secretariat ;
• furnizarea de informatii clientilor in legatura cu activitatea si programul organizatiei.

CERINTE

• absolvent studii superioare;
• persoana dinamica, organizata;
• experienta in activitati de administrare office;
• seriozitate, disciplina ;
• cunostinte MS Office;
• flexibilitate ;
• dorinta de autoperfectionare ;
• rapiditate in rezolvarea sarcinilor de serviciu ;
• rezistenta la stres;
• atitudine deschisa, proactiva;
• limba engleza bine, scris, citit;
• cunoasterea regulilor de corespondenta de afaceri;
• spirit organizatoric, atentie la detalii;

BENEFICII OFERITE

• bonuri de masa;
• telefon de serviciu;
• prime de sarbatori;

Comert cu mobilier, echipamente profesionale pentru segmentul HoReCa, frig comercial si industrial, rafturi comerciale si industriale, servicii de mentenanta si service.