Asistent back office

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma italiana , producatoare de sisteme de etanseizare pentru instalatii industriale chimice si petrochimice, cu sediul in Ploiesti.

CERINTE

Cunoștințe operare PC – pachet Microsoft Office, Outlook, Internet;
Cunoștințe de limbă italiană la nivel mediu spre avansat;
Spirit de echipă;
Rezistență la stres si efort psihic prelungit,
Atenție și concentrare distributivă;
Autocontrol, atitudine pozitivă
Capabilitate de organizare în muncă

BENEFICII OFERITE

Salariul si alte beneficii se discuta la interviu, in functie de experienta.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.