animator petreceri copii,cu experienta

CLUB PACALICI

Job expirat

RESPONSABILITATI

-animatie petreceri copii-captarea atentiei copiilor prin jocuri, concursuri, modelaj baloane, etc

CERINTE

persoane cu experienta,dinamice, spontane, inventive, comunicative,cu simtul umorului.
disponibilitate dupa ora 15.00 si in weekend

BENEFICII OFERITE

lucru in mediu placut,alaturi de o echipa tanara
-pregatire specifica pentru incepatorii din domeniu
-program flexibil stabilit de comun acord
-venituri considerabile in functie de experienta si performante

Club Pacalici asigura servicii complete de organizare evenimente pentru copii intr-un spatiu generos dotat cu jucarii si jocuri gonflabile, , meniuri variate pentru copii si parinti, personal pentru servire si supraveghere, servicii de animatie cu clovni, personaje de poveste, , sedinte de face-painting, materiale ¿i accesorii decorative, accesorii party (baloane, trompetu¿e, m¿¿ti, coifuri, etc.), cadouri surprize,,invitatii, servicii de fotografiere si multe altele.

Detalii pe site: www.petrecerireusite.ro .