Angajez Mecanic, Electrician, Tinichigiu Auto

SC DAN SEPSI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
• Examinarea, repararea, intretinerea , legate de vehiculele din parcul auto;
• Stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor necesare catre seful direct;
• Respectarea normelor de protectie a muncii si PSI;

Cerinte:

*Punctualitate si seriozitate
• Spirit de echipa
• Calitati comunicative
• Sa lucreze independent si sa fie responsabil pentru ceea ce lucreaza

CERINTE

-Punctualitate si seriozitate
-Spirit de echipa
-Calitati comunicative
-Sa lucreze independent si sa fie responsabil pentru ceea ce lucreaza

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
• Contract pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba;
• Conditii de lucru foarte bune;
• Transport gratuit la si de la service-ul auto care se afla in loc. Strejnic

O companie cu peste 150 de angajati ce opereaza in domeniul de transport persoane