ANGAJARE OPTOMETRIST

IRENE OPTIK

Job expirat

RESPONSABILITATI

-discutii personalizate,profesioniste cu fiecare pacient, recomandari profesioniste
-consultatii optometrice( autorefracto-keratometru , trusa lentile ,optotip , tonometrie computerizata non contact, perimetrie computerizata non contact)
-prelucrare computerizata lentile optice- automate Essilor Mr.Blue/Kapa sau Gama;
-executie ochelari de vedere;
-completare documente vanzare si acte gestiune
-recomandare si adaptare lentile de contact;

CERINTE

-experienta in domeniu minim 2 ani;
-cunostinte de limba engleza;

BENEFICII OFERITE

Pachetul salarial cuprinde: salariu fix+ bonusuri consultatii, vanzari. Pot fi acordate tichete de masa, decontare transport, card de sanatate Medlife cu analize si consultatii gratuite pentru mai multe specialitati medicale , training in cadrul firmei pentru utilizare aparatura computerizata si tehnici de vanzare etc

IRENE OPTIK aniverseaza 20 ani . Campania incepe de la 20.11.2013 cu diverse oferte pentru pacientii firmei si cu deschiderea Centrului de diagnostic oftalmologic dotat cu aparatura oftalmologica computerizata de exceptie la Ploiesti.
IRENE OPTIK are si urmatoarele centre de optica computerizata :Campina , Valenii de Munte si Bucuresti-Magheru One.
Aparatura computerizata Essilor de prelucrare lentile optice in toate centrele Irene Optik.
Rame ochelari de vedere -colectia ,,irene optik,, si colectii de rame ochelari apartinand unor branduri celebre;
Lentile optice : Essilor , Nikon, Rodenstock/ Stoc permanent de lentile optice pentru prelucrare rapida a ochelarilor de vedere .
Lentile de contact: Bausch&Lomb, Ciba Vision, Sauflon
Accesorii optice, etc