Ambalator manual

Mayr Melnhof Packaging Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aprovizionează si alimentează maşina de lipit cu produse ce urmează a fi lipite conform planificării afisate la masina.
Verifica prin sondaj calitatea cutiilor in timpul alimentarii masinii de lipit
In cazul constatarii de defecte anunta imediat operatorul masinii de lipit iar pe operatorul de calitate in functie de gravitate si cantitate
Pe tota perioada lucrului cat si la predare catre schimbul urmator , locul de munca trebuie sa fie curat, organizat ,cu toate materialele , produsele, transpaletele si cutiile pentru deseuri. asezate in spatiile destinate.
Schimbul urmator va fi informat cu problemele intalnite pe parcursul tirajului,modul de verificare si alimentare,locul unde sunt depozitati paletii cu produsele ce urmeaza afi lipite.

CERINTE

lucrul in alte unitati intr-o activitate similara

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Fabricarea ambalajelor din hartie si carton