Agent Telesales Business

CTS Evolution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului :
Dezvoltarea activitatii intr-un departament de vanzare a serviciilor Vodafone catre clienti din segmentul business, in echipa de consultanti achizitie clienti noi
Anticipam, identificam si depasim obstacole legate de achizitia de noi clienti din segmentul business (companii 1-10 angajati)
Interactionam telefonic cu persoane de decizie din companiile mici si medii pentru a le consilia in vederea optimizarii abonamentelor de telefonie mobila, telefonie fixa si internet;
Vom oferi cea mai buna solutie din portofoliul Vodafone, vom dezvolta portofoliului de clienti, asadar este foarte importanta cunoasterea excelenta a produselor si serviciilor companiei si evident a serviciilor si portofoliilor competitorilor directi;
Vom negocia si incheia contracte de servicii si vom urmari implementarea acestora, obiectivele de vanzari sunt setate lunar si trimestrial, individual si in echipa.

CERINTE

Este pasionat de vanzari, intelege ca oportunitatile de cariera nu sunt create doar de un angajator, ci de provocarile dezvoltarii proprii;
Este o prezenta placuta, stie sa comunice, relationeaza usor;
Poate invata repede si utiliza informatii tehnice despre produsele si serviciile specifice domeniului telecomunicatii;
Minim un an experienta in vanzarea de produse/servicii;
Cunoasterea limbii engleze este un plus;
Permis de conducere categoria B;
Abilitati de PC: Word, Excel, Power Point, E-mail.

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca:
Activitate de birou 90%;
Activitate de teren 10%.
Beneficii:
Salarizare fixa ;
Comisionare motivanta in functie de realizarile individuale;
Concursuri de stimulare a activitatii;
Laptop, telefon;
Programe de training.

Suntem o companie tanara, insa in top 3 parteneri Vodafone Business din tara.

La nivel local suntem o echipa de 6 oameni, ambitiosi, muncitori carora nu le place sa piarda vremea.

Daca te identifici cu toate cele de mai sus, asteptam sa-ti depui CV-ul. Toti candidatii vor fi chemati la interviu.

Multumim frumos si te asteptam.