Agent(a) transporturi externe in Ploiesti

Sc Tabita Tour Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

ofera clientilor consultanta in ceea ce priveste ofertele de transport, rute, preturi precum si detalii cu privire la costurile altor servicii oferite de firma
-efectueaza rezervari de locuri in autocar pentru clienti
-cunoaste si respecta procedura de anulare bilete/emitere bilete in sistem
-activitati de coletarie: receptie, predare colete in baza procedurii

CERINTE

-studii medii
-experienta in domeniu constituie un avantaj
- cunoasterea limbii spaniole constituie un avantaj
- spirit organizatoric
-capacitate de a lucra in echipa
-rezistenta la stres si efort
-dispus la deplasari pentru inlocuirea colegilor aflati in concediu de odihna
-cunostiinte de operare PC

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv
-mediu de lucru dinamic

Persoanele interesate pot apela nr de telefon 0746018113 si pot trimite un CV la adresa recrutarefiladelfia@gmail.com
Doar persoanele selectate pentru un interviu vor fi contactate!

DESCRIEREA FIRMEI

Transport intern si extern