Administrator depozit - pentru depozitul din Brazi

SC BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrarea si controlul bazei de date,
- Controlul stocurilor,
- Inventar,
- Analiza.

CERINTE

- limba engleza,
- experienta in lucrul cu baze de date,
- cunostinte de baza in SQL,
- cunostinte MS Office,
- experienta in retail reprezinta un avantaj,
- persoana dinamica, comunicativa, autonoma, rezistenta la stres, disponibila pentru program prelungit, ordonata, cu simt organizatoric dezvoltat.

BENEFICII OFERITE

- un loc de munca sigur si stabil într-o companie de viitor;
- un mediu de lucru dinamic într-o companie internationala;
- perspective de promovare.

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.