ADMINISTRATOR

EURIAL INVEST S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest rol este responsabil pentru asigurarea, organizarea si implementarea activitatilor de intretinere si achizitii referitoare la proprietatile concesiunii (terenuri, cladiri etc)
Principalii clienti al acestui rol sunt echipa manageriala a concesiunii. Colaboreaza cu toate departamentele din cadrul concesiunii.

CERINTE

Studii universitare, 3 ani experienta de management pe o pozitie similara;
Abilitati manageriale;
Abilitati organizatorice;
Familiarizarea cu regulile si regulamentele de operatiuni in domeniul auto;
Cunostinte aprofundate de legislatie in domeniu;
Cunostinte si experienta in exploatarea echipamentelor de incalzire, climatizare, ventilatie si automatizari;
Cunostinte si experienta in managementul resurselor umane si service, relatii cu publicul si relatii contractuale;
Bune abilitati interpersonale (influentare, negociere, comunicare, prezentare) care sa-i permita sa interactioneze cu oameni aflati la diferite nivele;
Cunostinte de operare pe calculator;
Permis de conducere categ. B.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

EURIAL INVEST va ofera acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!