# COORDONATOR DEPARTAMENT MENTENANTA

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Clientul nostru este o companie multinationala ce are ca domeniu de activitate productia de componente pentru industria auto.

- Coordonarea echipei de mecanici din subordine;
- Intocmirea si implementarea planului anual de mentenanta pentru utilajele din intreaga fabrica;
- Analizarea impreuna cu echipa, a defectiunilor echipamentelor si urmarirea remedierii acestora in cel mai scurt timp;
- Asigura consultanta tehnica angajatilor privind utilizarea echipamentelor din dotarea fabricii;
- Reglarea impreuna cu producatorul a echipamentelor achizitionate;
- Monitorizarea stocurilor si intocmirea comenzilor privind piesele de schimb necesare;
- Monitorizarea contractelor cu furnizorii de utilitati;
- Urmarirea bugetelor alocate;

CERINTE

- Studii superioare finalizate in domeniul tehnic;
- Experienta de minim 2 ani pe un post similar;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Foarte bune abilitati de operare PC: pachetul MS Office;
- Capacitate de analiza si sinteza in evaluarea informatiei;
- Foarte bune abilitati de comunicare si coordonare a unei echipe;
- Persoana dinamica, orientata spre rezultat;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitati de dezvoltare a carierei in cadrul unei companii multinationale.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.