Vanzatoare Cofetăria Arkadia Pitești

Cofetaria Arkadia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cofetăria Arkadia Pitești angajează vanzatoare

Suntem interesati de personal necalificat si calificati

Cofetaria Arkadia va permite sa duceti acasa toate creatiile noastre si sa le degustati linistiti cu familia sau prietenii dumneavoastra.

Va invitam sa accesati pagina oficiala - http://cofetariaarkadia.ro
Ne gasiti si aici
- pa pagina de facebook - https://ro-ro.facebook.com/cofetariaarkadiavl/
- youtube - https://www.youtube.com/channel/UCn8AJvCp4WOENg0niepDncQ
- google+ https://plus.google.com/104358017155574393158

CERINTE

Aspect fizic plăcut si seriozitate.

BENEFICII OFERITE

- program flexibil
- reduceri prajituri

Va invitam sa accesati pagina oficiala - http://cofetariaarkadia.ro, youtube - https://www.youtube.com/channel/UCn8AJvCp4WOENg0niepDncQ, pagina de facebook - https://ro-ro.facebook.com/cofetariaarkadiavl/