tamplar operator/programator CNC mobila lemn si PAL, MDF ptr Micesti, Arges

sc deco meuble srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urgent angajam TAMPLAR programator/operator CNC mobilier lemn (TAMPLAR UNIVERSAL si CNC) ptr Micesti, Arges

CV aici sau la email: deco_cv@yahoo.com

CERINTE

Se lucreaza dupa simple desene sau cel mai frecvent dupa planurile / schitele ale designer-ului sau clientului iar PRINCIPALA responsabilitate a personei angajate este sa calculeze si sa scoata cotele si sa cunoasca sa programeze si sa lucreze pe masini CNC; deci sa faca corect planurile de productie si optimizarile necesare (avem programe destul de simple ptr optimizarea PAL, etc...);

Sa verifice strict calitatea produselor
AVEM MASINI DE COPIAT NUMERICE, MASINI DE GAURIT MULTIPLE, CNC-URI DIVERSE

EXPERIENTA IN INDUSTRIA MOBILEI.

Sa cunoasca utilajele se lucreze pe acestea (CNC-urile, circulare, masini de frezat, masina de rindeluit pe 4 fete, masina de gaurit numerica, etc.)

BENEFICII OFERITE

Transport asigurat Pitesti-Micesti si retur

Salariu initial motivant, cu posibilitate de marire in max 3 luni.
Sa fie o persoana CORECTA.

FABRICANT DE MOBILA SI AGENT DE MUNCA TEMPORARA.

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara si Producator de mobilier